سیستم مدیریت هوشمند ساختمان یا همان BMS (Building Management Syst …

راهکاری است برای نظارت و مدیریت ساختمان. قابلیت‌هایی که در یک پکیج ساختمان هوشمند (smart home )  یا   از طرف  شرکت ما BMS ارائه داده میشود در پاره‌ای از موارد مشترک هستند و علاوه بر این مشترکات هر یک قابلیت‌های جداگانه‌ای نیز دارند. قابلیت‌های مشترک عبارتند از :

کنترل دما:
سیستم مدیریت هوشمند ساختمان پیشگامان صنعت طاها، می تواند با استفاده از ترموستات‌هایی که در محل اتاق‌ها نصب می‌شود دمای فعلی محیط را اندازه‌گیری کند و از طریق ارتباط با سیستم گرمایش شما (گرمایش از کف، فن کویل ، شوفاژ) دمای آن را در حد مطلوبی که شما در نظر دارید تنظیم کند.

کنترل روشنایی:
از دیگر قابلیت‌های ساختمان هوشمند این است که امکان کنترل تمامی چراغ‌ها و پرده‌ها را برای شما فراهم می‌کنیم. شما می‌توانید از روی پنلی که بر روی دیوار نصب شده و یا از طریق ریموت کنترل و یا حتی گوشی تلفن همراه این امکان را داشته باشید. همچنین سیستم BMS ما قابلیت کنترل هوشمند برروی قسمت‌هایی که کاربر تعریف کرده را دارد. این کنترل هوشمند می‌تواند بر اساس زمان‌بندی یا حتی نور محیط باشد. مثلا به محض تاریک شدن هوا چراغ‌های مشخصی از بیرون و داخل ساختمان روشن شود. یا در صورت عدم حضور در اتاق چراغ‌ها خاموش شود.

کنترل پرده‌های پنجره:
شما می‌توانید با استفاده خانه هوشمند، پرده‌های منزل خود را با فشار دادن یک کلید باز و بسته کنید و نور اتاق را در حد دلخواه خود تنظیم کنید و از مناظر بیرون لذت ببرید.

سیستم ایمنی و کنترل تردد:
با اتصال این سیستم به سنسورهای امنیتی به محض ورود سارقین سیستم به شما هشدار می‌دهد و همچنین می‌تواند به صورت خودکار چراغ‌ها را روشن کند و یا درب‌ها را قفل کند. علاوه بر سیستم اعلام سرقت، با اتصال سیستم اعلام حریق به محض تشخیص حریق قفل درب‌ها باز شده ، شیرهای گاز بسته شده و سیستم به شما هشدار می‌دهد.

مالتی مدیا:
شما می‌توانید به راحتی موزیک دلخواه خود را در اتاق خود گوش دهید در حالی که در اتاق دیگر موزیک دیگری پخش می‌شود. و در همین حین در اتاق نشیمن یکی دیگر از اعضای خانه در حال پخش فیلم است و تمامی این کار توسط سرور مرکزی که توسط کارشناسان فنی ما راه اندازی میشود، انجام می گیرد.